"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart,
a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart.
I zapominać chcę tak często jak się da,
że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.
Ty pilnuj moich snów i przychodź kiedy chcesz.
Te chwile z moich dni do jednej dłoni zbierz
i nie pocieszaj mnie. I tak tu będę stał,
bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.

Bardzo proszę nie używać w komentarzach znaków " [ ] gdyż komentarze będą ucinane, bądź nie dodadzą się w ogóle. Dziękuję:D.

Tak piszą inni:
*hej! fajny blog jak bedziesz miala czas to zajrzyj na mojego www.karolinka-niunia-12.blog.onet.pl zapraszam wszystkich !!!!!!!!!!
napisał(a): karola

*Zaczynając od swobody. Twój blog. Możesz pisac co chcesz. Będą się czepiac? A czego? Jeśli bys napisała prawdę o sobie nikt nie ma się prawa czepiac. Gdybyś pisała cos o kimś komu nie masz odwagi lub po protu nie chce powiedziec to troche zmienia sprawe.
Ale ogolnie mozesz robic co chcesz. Na tym wlasnie to polega. Tak naprawde nikt nie moze Ci nic narzucic. Mozesz uciec z domu, potem zgwalcic wymarzonego chlopaka i ukrasc gitare elektryczna. No wlasnie tylko problem w tym zeby dojsc do tego co sie chce i do tego co by sie chialo miec, czuc, byc jakims normalnym dla siebie sposobem, ktory do tego bedzie zgodny z sumieniem.
Hmm

napisał(a): Pati_Kalle

*siemka! umarła Hanka Bielicka! przeczytaj moje 2 ostatnie notki z dnia 12.03[ 2 notki] I skomentuj!!! przeczytaj i komentuj, bo to bardzo wazne! a hanka Bielicka bedzie z toba za kazdy wiecej twoj komenatrz. Ona doda ci pewnosc siebie !!! czym wiec komentarz z toimi zalem o jej smierci tym wiecej dobroci w twoim serce!!!!
napisał(a): edzia


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


| Strona Główna | Księga gości | Archiwum | Linki |