"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart,
a czerwień mojej krwi to tylko jaki¶ żart.
I zapominać chcę tak często jak się da,
że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.
Ty pilnuj moich snów i przychodĽ kiedy chcesz.
Te chwile z moich dni do jednej dłoni zbierz
i nie pocieszaj mnie. I tak tu będę stał,
bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.

Bardzo proszę nie używać w komentarzach znaków " [ ] gdyż komentarze będ± ucinane, b±dĽ nie dodadz± się w ogóle. Dziękuję:D.

Tak pisz± inni:
*XD nie ma jak miec dobry humor. Fajnie, że mnie kochaszXd ja Ciebie tez :*młaaa
napisał(a): Pati_Kalle

*Hehe biedny ten Twój piesek z Tob±
Ehh..ja w porównaniu z Tob± nie lubie poniedziałków...<bleee> bo kojarz± mi się ze szkoł± i nauk±...za to kocham pi±tki,bo wreszcie mozna sobie odpocz±ć... lol
buziak :*
napisał(a): Agunia

*No moj kochany zuczku tak dalej!! Ty moja mroweczko ty ! kocham ciebei bardoz mocno!!Na gitarze nie musisz duzo cwiczyc bo ty umiem perfekcyjnie grac!! A o mikrofon sie nie martw johny zobaczy co jest grane i naprawi Ty moja pszczolko teraz siedzisz na Lacinie a ja sobie w domku i kto jest lepszy!! Tylko zeby Tobie skrzydelka nie opadly tak szybko!! Masz ten stan utrzymywac zawsze kapujesz!! mam nadzieje ze sie rozumiemy!! a Dexsa ja jeszce wymeczejak sie zobaczymy w trojke!! Naucze go wrescie grac w pilke zobaczysz bedize drugi olisadebe wiesz ile beda tobie placic za niego <hahaha> Kocham cie myszko dobra koncze bo musze isc aby ciebei przytulic w budzie papap Kocham cie pamieta:
napisał(a): johny

*ja również uwżam że blog jest super, bardzo miło mi sie go czyta, i ciekawa jestem jaki będzie twój jutrzejszy dzień. Pozdrowionka.
Mój blog:
paluinka.talk.pl
napisał(a): paluinka

*FAJNY BLOG!!!!Pisz tak dalej,bo blog jest super!!!!!Serio!!!!!

Pozdrówka
Agama

PS:Mój blog to:
www.agama.talk.pl
napisał(a): Agama


Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


| Strona Główna | Księga go¶ci | Archiwum | Linki |