21.02.2006 :: 18:34
Jak codzień siedzę sobie przed komputerem i ¶piewam sama do siebie piosenkę Virgin "Dwie bajki"... Od jakiego¶ czasu nie mogę uwolnić się od tej piosenki. Dody nie lubię, zespołu ogólnie też nie, a ta piosenka mnie zaczarowała. Czasem chciałabym sobie popłakać. Ale boję się, żeby rodzice nic sobie znowu nie pomy¶leli. Bo płakać to ja od czasu do czasu lubię nawet. Przynajmniej trochę oczy mi się przeczyszcz±. Bez przeczyny. Bez powodu. Tak, po prostu... Kocham życie. Naprawdę kocham. I Dexa też kocham. Esh... Mój pies ^^. Wzięłam się za lekcje. Jestem z siebie dumna, przebrnęłam przez polski, łacinę, historię, chemię, biologię, fizykę i ekonomię w jednym dniu. Coprawda dzi¶ tylko trochę się pouczyłam z łaciny, biologii, chemii i polskiego, no ale w końcu z tamtych innych przedmiotów odrobiłam zadania domowe. Jestem z siebie naprawdę cholernie dumna, bo aż półtora godziny nad tym zmarnowałam. Fajnie ^^. Wiecie, miałam dzi¶ sen. Cholernie dziwny i cholernie nie do zaakceptowania sen. Taki mega-głupi i bez sensu. Bo przecież ja nie... Esh. Koniec tego tematu. Jutro będzie fajny dzień xD. Wiecie, mam humor. Mam strrasznie fajny humor xD. Bo mam psa. I w ogóle jest fajnie. Cały czas jest fajnie. Coraz fajniej... Oby to się nie zepsuło xD. Chyba naprawdę wracam do normalno¶ci... A i marzenia mam. Coraz bliżej jestem Akademii Krakowskiej. Już niedługo... Mam nadzieję, że mi się uda. Naprawdę, cholernie bym chciała. To byłoby wprost genialne. Już widzę teatr i ¶wiatła, i ja na scenie... A m±ż, dziecko i rodzina gdzie¶ tam, daleko... Kariera... To tylko ja xD. ¦piewam i jest fajnie. Gram na gitarze i palce same przeskakuj± po strunach... Uwielbiam gitarę. Uwielbiam się spełniać. Kocham muzykę i literaturę. Po prostu kocham. Wiecie, czuję jak rodzi się we mnie co¶ wielkiego. Takie ogromne zamiłowanie do czego¶. Do czego¶ mojego. Tylko mojego. Chciałabym być kiedy¶ doceniona przez życie. Głupia notka. Taka o marzeniach. I w ogóle głupia notka. Gruba jestem. I basta! PS. Nie wmawiam sobie tego, że jestem gruba. Jestem i to jest fakt. Lustro mi dzi¶ powiedziało.