"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart,
a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart.
I zapominać chcę tak często jak się da,
że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.
Ty pilnuj moich snów i przychodź kiedy chcesz.
Te chwile z moich dni do jednej dłoni zbierz
i nie pocieszaj mnie. I tak tu będę stał,
bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.

Bardzo proszę nie używać w komentarzach znaków " [ ] gdyż komentarze będą ucinane, bądź nie dodadzą się w ogóle. Dziękuję:D.

Tak piszą inni:
* trzymaj się i weź te parę słów pod rozwagę - to są naprawdę dobre z serca płynące rady,
od ...sama wiesz kogo...
(Przepraszam za tyle komentarzy, ale tylko tak mogłem wszystko wpisać - sory. Pa)

napisał(a): W.S. cz.4

* Tyle na temat życia - Głowa do góry - pierś do przodu - dupka w tył i marsz na podbój życia, ale z uśmiechem -
napisał(a): W.S. cz.3

* - bo obecni chyba tylko mówią że są przyjaciółmi. Gorycz życia (bijąca z Twoich zakręconych myśli) jest jak smak śniadania, za którym zapewne nie przepadasz. A więc mała
napisał(a): W.S. cz.2

*
Przyjaciel to ktoś, kto zna Twoje możliwości i pomaga Ci rozwinąć je w najwyższym stopniu. Postaraj się poszukać takiego przyjaciela -
napisał(a): W.S. cz.1

*hmm chyba cos nie wyszlo xD jeszcze raz xD

dziekuje Ci bardzo za kolejna notke no coz jakos mega optymistyczna to ona nie jest... esh no ale zawsze
Nie mow ze zycie nie ma sensu. ono traci sens kiedy najwazniejszymi dla nas w zyciu staja sie rzeczy materialne! a Ty masz cos KOGOS kto jest Twoim najwiekszym szczesciem i kogo NIGDY nie stracisz, chocby nie wiem co sie stalo ...
Madzi nie przejmuj sie kazdy z nas jest troche egoista i to dobrze! sluchaj Ty po porstu nie wierzysz, albo nie chcesz uwierzyc jaka sila jest w TOBIE powtarzam SILA JEST W TOBIE !!
wiem ze w takiej sytuacji ciezko jest powiedziec
napisał(a): justys

*dziekuje za ta
napisał(a): justys


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


| Strona Główna | Księga gości | Archiwum | Linki |