"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart,
a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart.
I zapominać chcę tak często jak się da,
że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.
Ty pilnuj moich snów i przychodź kiedy chcesz.
Te chwile z moich dni do jednej dłoni zbierz
i nie pocieszaj mnie. I tak tu będę stał,
bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.

Bardzo proszę nie używać w komentarzach znaków " [ ] gdyż komentarze będą ucinane, bądź nie dodadzą się w ogóle. Dziękuję:D.

Tak piszą inni:
*EsH...Madziu,Misiu mój kofffffffany:*:* ja wiem,że będzie dobrze,musi być.. ja jade na obiad do Pana Leszka,a ty jedziesz ze mną.. a koloru włosków nie zmieniaj dla jakiegoś gogusia...zresztą nie będziesz już sobą jak pozbędziesz się ich...Pamiętaj że KCBM..:*:*:* do jutraa:*:*
napisał(a): Paulina

*Cholera juz 3 raz piszę teb komentarz! Nie mozna tak sie poddawać Madzia co Ty w ogole piszesz! Jakie koniec, jakie podsumowywanie, jakie żegnajcie? NIE PODDAWAJ SIĘ TYLKO IDŹ DALEJ BO MASZ SIŁE.
napisał(a): Pati_Kalle

*W takim bądź razie ja się zawiodłam... Tak ja się zawiodłam na Tobie. Jesteś taka silna a nie potrafisz tego wykorzystać... Chciałabym Ciebie teraz opier... ale nie mogę. Bo i po co?Jesteś sama tylko wtedy kiedy chcesz byc sama.... Tak i te rany i po co? Za kilka lat chcesz pamiętać o tym wszystkim co złe? Jak tak to rób to dalej żyj w świadomości takiej jak chcesz.Twoja sprawa Twoje życie Twój ból. I tylko Ty możesz sobie z nim poradzić. Co Cię nie zbije to Cię wzmocni więc walcz i walcz a będziesz silna!!! Nie rób głupstw, nie rób nic a poczujesz ze kochasz życie. Oj jak ja się zawiodłam, jak chcesz być szczera wobec siebie do pisz dalej ale szczerze o wystkim, o ranach tez!!!Bo co ci szkodzi?...Do jutra...
napisał(a):

*Madzia wszsytko się ułozy
u mnie też jest nie najlepiej znowu z Darią wszsytko się psuje....i jeszcze mój piekny...ehh to wszsytko nie ma sensu ale ja nadal wieże jak głupia....
pamietaj musi być lepiej,bo gorzej chyba już być nie moze.... buuuzka :*
napisał(a): Agunia


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


| Strona Główna | Księga gości | Archiwum | Linki |