"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart,
a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart.
I zapominać chcę tak często jak się da,
że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.
Ty pilnuj moich snów i przychodź kiedy chcesz.
Te chwile z moich dni do jednej dłoni zbierz
i nie pocieszaj mnie. I tak tu będę stał,
bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.

Bardzo proszę nie używać w komentarzach znaków " [ ] gdyż komentarze będą ucinane, bądź nie dodadzą się w ogóle. Dziękuję:D.

Tak piszą inni:
*Ci źli ludzie, to musza byc naserio żli skoro tak sopbie bezczebelnie podpatrują i poznaja Twoje najgorsze mysli...

Magduś kotq te złe mysli mnie ranią, nie ejstem chyba złym człowiekiem ale tez chciałąbym wiedzieć co to za myśli i po kija one są oraz co przynoszą... złotko zlituj się nad ludzmi i pozwól dotrzeć innym do Twojej bardzo interesującej osobowości!!! Buziaki
napisał(a): martusiaja

*EsH...ja się w sumie też bardzo oddaliłam od moich starych znajomych,przyjaciół...smuutno mi z tego powodu...ale Ty masz teraz Justyne:* i wystarczy Ci to w zupełności bo Johny robi za 100 osób!!:D:D buźźka Misiu Mój 3maj się cieplusio:*:*
napisał(a): Paulina

*CIesze sie ze dzisiaj spotkalas sie z Pati i Ania musicie lapac lepszy kontakt zeby to wszsytko odbudowac!! Zeby bylo tak samo jak zawsze!! Dzisiaj byl nawet fajny dzien dopoki chwili kiedy odprowadzalm ciebie na przystanek i zobaczylam te laski myslam ze umre ze strachu!! Balam sie ze laski mnie napadna mnie i cibie i ja nie dam Ciebie obronic!! Ale dobra bylo minelo!! A ja nigdy nie zatapie Ani czy Pati bo to sa osoby twojego calego zycia!! Musicie sie dalej spotykac czesciej bo nie zniszcie tej waszej przyjzani bo nie warto!! Kocham cie sis:*:* A nie martw sie niedlugo wszsytko sie ulozy!! Bedzie dobrze:* Moje zdrowie moze w jakims stopniu sie ureguluje, Emilka moze skonczy z tym!! Dobra spadm obiecalam Tobei ze bede lezec!!
napisał(a): Johny


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


| Strona Główna | Księga gości | Archiwum | Linki |