"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart,
a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart.
I zapominać chcę tak często jak się da,
że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.
Ty pilnuj moich snów i przychodź kiedy chcesz.
Te chwile z moich dni do jednej dłoni zbierz
i nie pocieszaj mnie. I tak tu będę stał,
bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.

Bardzo proszę nie używać w komentarzach znaków " [ ] gdyż komentarze będą ucinane, bądź nie dodadzą się w ogóle. Dziękuję:D.

Tak piszą inni:
*wiesz ja Cie chyba rozumiem...moja przyjaźn tesh sie rozwala...ale wiesz wydaje mi sie przyjaxn powinna duzo wybaczac...to ze sie na niej przejechalas raz czy dwa to nie znaczy zr ona chciala Cie zranic...moze to wyszlo przez przypadek...moze sie czegos bala...wiesz nie wiem co sie stalo...ale wydaje mi sie ze powinnas wybaczyc...moze jeszce systko sie ulozy!!...mam taka nadzieje...bo przyjazn to zajebista
napisał(a): Monia...:)

*wiesz ja Cie chyba rozumiem...moja przyjaźn tesh sie rozwala...ale wiesz wydaje mi sie przyjaxn powinna duzo wybaczac...to ze sie na niej przejechalas raz czy dwa to nie znaczy zr ona chciala Cie zranic...moze to wyszlo przez przypadek...moze sie czegos bala...wiesz nie wiem co sie stalo...ale wydaje mi sie ze powinnas wybaczyc...moze jeszce systko sie ulozy!!...mam taka nadzieje...bo przyjazn to zajebosta
napisał(a): Monia...:)

*wpisuje się byś wiedziała , ze na ten blog zaglądam i ze o Tobie pamiętam ... Nie wiem jak skomentować ta notkę ... Hmmmm ... Martwię się o Ciebie ... naprawdę ... choć możesz tego nie dostrzegać ... bardzo mi na Tobie zależy Madziu ... bo jesteś moja przyjaciółka ... Choć szczerze mówiąc ... hmmm ... nie wiem czy ja dla Ciebie nią jestem ... Z tej notki wynika ze już nie za bardzo ... Choć może ... Hmmmm ... Może nią nadal jestem ... ale już nie ta naj naj ... Miejsce które kiedyś ja zajmowałam najpierw zajęta Pati , a teraz Justyna ... No cóż ... Troszkę to boli ... Ale trzeba żyć dalej ... Kochana sis jeszcze chciałam Ci napisać , ze zawsze możesz na mnie liczyć i , ze zawsze służe Ci pomocą i rada ... Pamiętaj o tym ... Nieważne co się pomiędzy nami będzie działo zawsze będziesz moja najlepsza i najukochańsza przyjaciółka ... Proszę nie zapominaj o tym ... Kocham Cię sis ... Bardzo ... :(
napisał(a): Anka :)

*zastanowilas sie ze ty mnie bardziej ranisz?? nie nie zastanowilas sie ty i moja siostra ranicie mnie najbardziej!! Wioesz ale nie wy patrzycie tylko na siebie egoistycznie
napisał(a): johny


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


| Strona Główna | Księga gości | Archiwum | Linki |