"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart,
a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart.
I zapominać chcę tak często jak się da,
że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.
Ty pilnuj moich snów i przychodź kiedy chcesz.
Te chwile z moich dni do jednej dłoni zbierz
i nie pocieszaj mnie. I tak tu będę stał,
bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.

Bardzo proszę nie używać w komentarzach znaków " [ ] gdyż komentarze będą ucinane, bądź nie dodadzą się w ogóle. Dziękuję:D.

Tak piszą inni:
*Dobra dawno nie komentowalam twojego bloga ale nie wiem czy zauwazylas ale moje notki tez zaniedbalam!! Porpostu nie mam czasu pisac!! Wiem ze czujesz sie samotna nie tylko pod tym wzgledem ze nie masz chlopaka!! ALe takze pod tym,, ze jestes zamknieta w sobie ze nei masz takeij dobrej osoby ktorej mogalabys w 100% zauwfac!! To jest normalne kazdy boi sie mowic to co czuje bo bedzie sie bal ze zostanie wysmiany oszukany badz nie uzyska odpowiedzi lub porady na zadana lub opoiwedziana systuacje!! Ja to wszystko rozumiem dlatego nie nalegam jak nie chcesz mowic to ne ja to rozumiem!! Czujesz sie takze samotna pod tym wazgelem ze siedzisz ciagle sama zamknieta w swoim pokoju nie masz z kim pogadac!! Tylko tio co zwykle Tobie pozostaje!! Czyli gitarak komp i ksiazka ktora nabylas nie dawno Tj. Harry Potter!! Juz jestes na 390 stronie i normalnie jestem z Ciebei dumna!! Ja takze Tobie dziekuje za to z ejestes przybmnie ze moge w szpitalu poczuc twoja obecnosc!! wtedy gdy np. jestem zalamana lub kiedy sie obudze po kolejnym ataku!! Ze moge Tobie wpoedzedziec co mnie boli co mnei irytuje lub co mnie cieszy zawsze pocieszysz mnjie skarcisz jak cos zle zrobie lub bedziesz is esmiac razem ze mna!! Lub Przytulisz i pwoiesz Prosiaczku Glowka do Gory!! Wiesz znalazlam wkoncu taka osobe ktorej moge wszystko Tobie powiedziec Ciesze sie ze znalazlam Osobe ktora ma ogromnie sreduszko!!1 Ktroa nie przechodzi obojetnie obok ludzi!! wiem moze troszke bedzie tutaj bledow albo literki zostana przekrecone ale wiesz bark mnie strasznie nawala!! A nigdy wiecej nie bede ciebei oklamywac ze cos mnie nie boli!! OBIECUJE!!!kcb SIS:*:*:*:**:
napisał(a): Johny

*Masz siłę. I pokonosz to wszystko. Bo zawsze jest wyjście z sytuacji. Dobre wyjście. Wierzę w to. Wierzę, że będzie dobrze. I wierzę, że i Ty w to uwierzysz.

napisał(a): Pati_Kalle

*Kurka no jak ja niecipie czytac takich notek... chociaz czy na pewno?... dobrze Madziu ze piszesz cos takiego... to jest lepsze od obie wiemy czego Wiem ze mowilam Ci to tysiace razy ale sie powtorze: jak tylko bedziesz chciala pogadac to wal do mnie smialo; nie wazne kiedy, wazne zebym mogla Ci jakos pomoc, albo chociaz Cie wyslychac...
Sluchaj i nie oklamuj siebie, skoro czujesz ze cos jest nie tak, czujesz ze jest Ci zle to nie mow, ze jest Ci dobrze... czsami lepiej nic nie mowic niz oklamywac siebie. Wiem, ze to co sie dzieje jest chore...
Ale zapamietaj sobie slowa Justysi: juz niedlugo bedzie dobrze... ulozy sie u Ciebie i u Justyny!! Nie wolno Ci myslec inaczej! Bo jak sie dowiem ze tak nie myslisz to juz sobie pogadamy!:)
3maj sie papuzko, chomiczku, myszko, kroliczku:*:D tygrysku, okropnisiu Ty:*:*:* Kocham Cie :*
napisał(a):

*hmyy.... no dobra
ludki maja problemy ..
ale ja niewiem co napisac normalnie-formalnie brak weny i jakiego kolwiek pomyslu...

Ale slicznie tu masz a ta muzyczna Aahhhhh

Zapraszam do mnie....

Buźka :*:*
napisał(a): Paulinka

*EsH...jak się teraz nie doda to nie wiem co zrobię...
szczeże mówiąc to nie wiem co Ci mam powiedzieć...ale wiem jak się czujesz...powiem Ci szczeże, że ja też mam mnóstwo problemów...może nawet i więcej niż Ty...ale mój problem polega na tym, że ja nie potrafie o tym mówić...nawet na blogu nie umiem napisać co mnie boli, co mnie dręczy,jakie mam problemy...nie umiem poprostu...no i nawet chyba nie mam komu tak naprawde tego powiedzieć...bo ja wbrew pozorom bardzo rzadko ufam ludziom...rzadko się zdaża żebym się komuś zwierzyła tak w 100%...EsH...kończe już...a i chciałam dodać, że możesz ze mną pogadać jeśli tylko chcesz...ale chyba raczej nie...bo chyba nie należe do grona tych osób którym możesz zaufać...przepraszam Cię, że nie możesz mi ufać...Kocham Cię Misiu...:*
napisał(a): Paulina


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


| Strona Główna | Księga gości | Archiwum | Linki |