"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart,
a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart.
I zapominać chcę tak często jak się da,
że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.
Ty pilnuj moich snów i przychodź kiedy chcesz.
Te chwile z moich dni do jednej dłoni zbierz
i nie pocieszaj mnie. I tak tu będę stał,
bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.

Bardzo proszę nie używać w komentarzach znaków " [ ] gdyż komentarze będą ucinane, bądź nie dodadzą się w ogóle. Dziękuję:D.

Tak piszą inni:
*Hm.. Dokladnie nie wiem o co chodzi ale pati ma racje!! Zacznij marzyc! Bo to chyba najlepsze rozwiaznaie!!Wiem ze to jest trudne! Sma przeszlam ostatnio trudne chwile! Nawet cchialam sie zabic! Gdyby nei Jsutyna moja siostra napewno bym to zrobila! Ona jedyna mnie kocha i musze teraz o neij myslec bo ona mnie potrzebuje!! Zaczni kotku myslec o sobie! Zaczni robic to naco masz ogramna ochoote! Chodz na dlugie spacery!! To pomaga! Jsutyna nauczyla mnie patrzec na zycie innym katem oka! Zaczela chodzic ze mna na spacery baaaardddzzzzoo dlugie! Na moje ukochane nalesniki!! Tzrymam za cioebei kciuka! Tak jak ty trzymalaas z a mnie mama nadziej ze tobie sie wszytsko ulozy!!!
napisał(a): Emilka

*przestań, życie jest tak krótkie, tak piękne, że aż żal z niego nie korzystać i zamartwiać się ... i zapamietaj, że taka jaka jesteś w środku tak Cię widzą inni =D
napisał(a): Odetka

*Chcesz sie tego pozbyć, już to wiesz. Więc zastanów się co możesz zrobić. Zaprzyj się całą siłą i nie myśl o tym. Bo jak chcesz, to potrafisz. Znajdz inną myśl. Zacznij marzyć, ale bardzo intensywnie. Na pewno masz dobre wydarzenia w ciągu dnia, więc na nich opieraj swoje rozmyslania. Pamietaj o nich i przeżywaj je najbardziej jak możesz. Będzie wtedy spokój. Będzie wtedy cisza. Będzie wtedy normalne życie.
napisał(a): Pati_Kalle


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


| Strona Główna | Księga gości | Archiwum | Linki |