"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart,
a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart.
I zapominać chcę tak często jak się da,
że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.
Ty pilnuj moich snów i przychodź kiedy chcesz.
Te chwile z moich dni do jednej dłoni zbierz
i nie pocieszaj mnie. I tak tu będę stał,
bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart.

Bardzo proszę nie używać w komentarzach znaków " [ ] gdyż komentarze będą ucinane, bądź nie dodadzą się w ogóle. Dziękuję:D.

Tak piszą inni:
*to na pewno nie sa halucynajcje ! ten promyk zmian na lepsze jest najwazniejszy ! jestes kochana i zycze Ci zeby Ci sie wszystko dobrze ulozylo.. :)
napisał(a): justa

*Czasem wszystko jest urojeniem. Zależy tylko od nastawienia. Z reguły jak ma się jakieś problemy, nie zwraca się uwagi na te pozytywne wydarzenia. Ile rzeczy może teraz cieszyć, ile jest radości na codzien. Do tego złe nastawienie, sprawia, że nie zauważamy w ogóle tych pozytywów, ani nawet promyczków. Skupiania pada tylko na naszym problenie i nie widzimy niczego więcej.

Pomysl o czymś przyjemnym.
napisał(a): Pati_Kalle

*Ej laska bo się wkurzę!!! Przeciez nie musisz przepraszać za to co mi na blogu napisałaś. Jeśli piszesz to co czujesz to to jest najwazniejsze!! Widzisz jeśli kochłaś, a napewno kochałaś skoro złamałas swoje zasady to miało to sens, tylko pamiętaj że każdy człowiek ma inne mysli i nie dla każdego kocham znaczy to samo... Faceci zwykle myślą inaczej od nas i to własnie jest piekne że tymi swoimi niedoskonałymi serduszkami obdarzaja nas uczuciem, gorzej jednak jak uczucie pomyli się z porządaniem lub z przyjaźnią(co niestety zdarza się facetom częściej niz powinno)...Ja znam to uczucie doskonale ... Wiem ze to przykre ale tacy jesteśmy-niedoskonali i tacy pozostaniemy... Pomyśl że gdyby było wszystko idealnie to nudziło by nas życie, a wtedy nie ma to wszystko sensu. Druga sprawa to to ze bez tych wszystkich doznań jakie dostarczyło Ci to uczucie byłabys pustą i mało doświadczoną dziewczyną.. Wiem że czasem lepiej by tak było gdybysmy nie musieli sie o to wszystko martwić, lecz to jest w życiu kwintesencją- uczucia jakie nam dostarcza miłośc!!! Buziaki
napisał(a): martusiaja

*piszesz bardzo jakby to powiedzieć hmmm... poetycko, co bardzo mi się podoba, potrafisz najprostsze słowa ładnie ułożyć w całość i sklecić... dlatego też nie umiem Ci powiedzieć jak nad tymi uczuciami zapanować. Ale promyk jest zawsze jeżeli chcesz go zobaczyc to go zobaczysz, nie ważne czy jest prawdziwy, bo nawet jeśli jest to fikcja, to znaczy ze Twoja dusza(serce) go sobie wymyśliła i chce iśc za nim...dlatego życze Ci powodzenia!!!
napisał(a): martusiaja


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


| Strona Główna | Księga gości | Archiwum | Linki |