05.11.2006 :: 20:52
no i jestem teraz wściekła. tak zajebiście wściekła, że to się w głowie nie mieści! no po prostu...! wrr! wszystko mnie denerwuje. wszystko! no może oprócz jednej małej rzeczy, gdyby ona się chociaż DZIAŁA. no język sam chce przeklinać! najchętniej to bym teraz na wf poszła. no po prostu, albo w siatkówkę pograła! baa...pouderzała piłkę z całej siły :]. ggdybym rok temu miała taki sam humor na zaliczeniu jak teraz, to na pewno bym zaliczyła :]. fuck!!! ironia, wkurw, ręce mi latają i serce boli. w dodatku głowa i nogi też. cała chodzę. dupa blada, no! wrr!!! jestem zła przez te głupie blogi. serio. ja na samotność jestem bardzo wyczulona. samotność zarówno tę normalną, i te jej odmiany. cholera, to tak jakby mi serce zabrali. jak ja siebie wkurzam, no! po co to wyolbrzymianie i w ogóle? no, jak blog może być sercem! głupia jestem. kurde. sama ze sobą się kłócę. przy was. a gówno. jestem na siebie wściekła. WŚCIEKŁA. chce mi się krzyczeć, przez głupiego bloga! w sumie to zbierało się od czwartku. od tej głupiej lekcji polskiego. i jeszcze ten angielski. kurwa głąb! do tego teraz te blogi! i jeszcze wpadka. w ogóle wszystko! ta kłótnia, we wtorek też mną trząsło. i w ogóle no! choroba! katar, kaszel! wszystko!!! smutek i głupie piosenki! głupie! i głupi budzik! i głupie lakiery do paznokci! i głupie lekcje! i wszystko głupie!!! mam problem ze sobą? gdybyśmy w naszym wieku byli normalni, to dopiero byłaby nienormalność. sram na wszystko. BEZ WYJĄTKU. tylko dziś. ja pierdole, no! PS. przepraszam, że tak przeklinam. mogłam z kropeczkami, ale będzie lepiej dla mnie. bo potem przeczytam i będzie prawdziwiej. taka moja rola. zapisywać i wspominać. bo ja lubię wspominać. i potem żałować. jezzzu, jaka ja głupia jestem! wrr... PS2. przed chwilą myślałam, że naprawdę w coś uderzę. ale tak serio. esh...