02.11.2006 :: 17:55
Coraz więcej nastolatków cierpi na depresję. Na depresję zapada coraz więcej młodych ludzi. Już nastolatki lecz± się u psychiatrów i musz± przyjmować antydepresyjne leki. Niestety, to chyba znak czasu, że frustracje i problemy, które do tej pory uważali¶my za "dorosłe" dotykaj± coraz młodszych. Depresja nasila się jesieni± i zim± oraz w czasie przesileń(...) po więcej na wirtualn± polskę. sranie w banie jednym słowem. gówno prawda. nie wiem czemu tak reaguję, ale...sranie w banie. oczy mnie cholera bol±. blueh. polubiłam uczyć się historii. ale nadal nie wiem co z matur±. z angielskiego jestem...jestem gł±b. serio gł±b. aż mi wstyd... jestem dzisiaj zła. jestem w¶ciekła. no po prostu mn± rzuca cholernie! aż do zrezygnowania. zmywam czarne paznokcie. blueh. "Znam ludzi z kamienia, co będ± wiecznie trwać. Znam ludzi z papieru, co rzucaj± się na wiatr. A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć. A my tak łatwopalni, tak ¶miesznie marni, dosłowni zbyt. Wiem, że można inaczej żyć. Oszukać, okpić czas. Wiem jak zimno potrafi być, gdy wszystko jest ze szkła. ¦wiat między wierszami największy ukrył skarb. Wiesz...w to miejsce czasami odchodzi który¶ z nas." *** nie moge wyjsc z podziwu dla ludzi jako istot rozumnych. na przyklad dzis pisalam i nie moglam pojac jak to jest ze ja pisze;| takie moje schematy;p cholera no, albo na przyklad takie glupie piosenki ktore maja naprawde cholerny wplyw na nasza psychike. cholerny. bo wystarczy kilka nut skaczacych, albo jakas zabawa...przeciez czujesz, ze zyjesz, nie? PS. mam RÓŻOWE paznokcie xD