18.09.2006 :: 22:26
"Taka sama krew w twoich żyłach, taka sama w moich, niczego się nie boję, ty też się nie boisz, jesteś taki jak ja...i z tego jestem dumny [..] pragnę ci powiedzieć już dzisiaj, szczerze i prawdziwie, jak na spowiedzi, bez kitu i uczciwie... [..] dla ciebie [..] wszystko to, co robię, każdy twój wróg będzie zawsze moim wrogiem. możesz liczyć na mnie w kazdej sytuacji, bo cię kocham..." no i ten...fajnie jest ^^ a wiecie...Wertera olałam:D i ogólnie jakoś tak fajnie:D i w ogóle dziś nowe nuty dostałam... *banan na twarzy:D* "Tam marzenia rozkwitają twe...jesteś jak wulkan dobrze wiem. Z daleka już widać twój blask, nad ziemią szybujesz, wciąż ciebie brak... Wiem, ty zawsze musisz pierwszy być...codziennie wspinać się na szczyt...walczysz każdego dnia...znów chcesz być sam! Dla ciebie mój szept, gdy budzi się dzień. Dla ciebie mój smutek, zatrzymaj się więc. Przez moment chcę mieć cię tylko dla siebie! I tak zaraz świat zapyta o ciebie... Dla ciebie mój szept, gdy budzi się dzień. Dla ciebie to szczęście, zatrzymaj się więc. Przez moment chcę mieć cię tylko dla siebie! I tak zaraz świat zapyta o ciebie... Zamknij oczy i pomyśl, że jesteśmy sami tu...nic nie liczy się! Tam, na szczycie pragnień twoich...tam jest miejsce które chronisz. Tam biegniesz kolejny raz, zostawiasz swój ślad! Dla ciebie mój szept, gdy budzi się dzień. Dla ciebie mój smutek, zatrzymaj się więc. Przez moment chcę mieć cię tylko dla siebie! I tak zaraz świat zapyta o ciebie... Zamknij oczy i pomyśl, że jesteśmy sami tu...nic nie liczy się!