07.05.2006 :: 16:53
"Mogę zostać, jeśli tylko chcesz ale powiedz, że potrzebujesz mnie. Żebym została z tobą tu i teraz, bo beze mnie nie możesz się pozbierać. Mogę powstać, miłość mnie prostuje. Daje siłę, która nas buduje. Łatwo wierzyć, jeśli wciąż utwierdzasz, że nie zniknę z twego serca. Mogę marznąć, kiedy wiem, że wrócisz, bo ogrzejesz mnie, mocno tak przytulisz. Będziesz zawsze przy mnie, marzę o tym. Twoje ciepło wypala wszelkie kłopoty. Mogę zasnąć, kiedy zaśniesz obok. Słodka noc...odpływam razem z tobą. Jedna chwila - którą docenia każdy, kto w objęciach żegna białe gwiazdy."
No i ten tego...=D W sumie to nic więcej nie napiszę. Może później o.O.
I już jest później =D. Dokładnie jest 20:45, byłam w lesie i biegałam z Dexem nad strumykiem. Było vmsg (very mega super grejt =P). Genialnie... Już jutro do szkoły. W sumie się nie boję, bo uczyłam się przez ten tydzień. Może nie tyle, ile bym chciała, ale uczyłam się =D. Od jutra rana wychodzę z Dexem o 7:30. Jestem ciekawa jak długo dam radę xD. Ostatnio ulubiłam sobie powiedzenie 'w sumie' =D. I polubiłam pisać maile xD. A teraz? Teraz piję herbatę i oglądam 'Taniec z Gwiazdami'. Szkoda, że mój nowy... O jaa! Nie pisałam o fotelu! Ale niedopatrzenie! No to teraz piszę. W CZWARTEK DZIADKOWIE KUPILI MI NOWY FOTEL. Jest niebieski, właściwie morski. Półokrągły. Cholernie wygodny =D. Zawsze chciałam mieć fotel, i teraz mam =D. Dzięki babci i dziadkowi =). W sumie to chyba na tyle =D. Bo nic innego się u mnie nie dzieje =D. Zupeeełnie nic =P.