04.05.2006 :: 09:24
No więc...trzymam się. Trzymam się powietrza ^^. W sumie to wygląda mniej więcej tak: wczoraj uczyłam się matmy, dziś zamierzam poćwiczyć łacinę, a jutro chyba PO i geografię. PO jeszcze dziś, jak zdążę. Wiecie, zaczynam brać przykład z kujonów. Gdy zgryzota, to robota, czy jakoś tak. Wczoraj w "M jak Miłość" usłyszałam xD. W każdym razie chcę się pouczyć, odciągnąć jakoś od nudnego życia, tego w którym tylko siedzę, i nic nie robię. Ale oczywiście wspomnienia zostają... Do tego Dexter, który oczywiście nawet nie pozwoli mi na chwilę usiąść przy komputerze. Naprawdę teraz ten czas ogranicza się do minimum. No, nie licząc soboty, niedzieli, poniedziałku i wtorku, kiedy całe dnie grałam w Simsy xD. Taka moja mania... Nie napiszę, że kocham życie. Napiszę, że żyję w miarę dobrze. A, i jeszcze jedno... Vengaboys. Tu chyba więcej nie muszę dodawać, sama dokładnie wiem o co lotto xD. No więc...to jakby koniec xD.
Nie mogłam się powstrzymać, żeby tego tu nie wstawić xD. Moja kolejna mania... Czarodziejka z Księżyca ^^.